Εντέ-Μπαζούζ εναντίον Λόντον

Εντέ-Μπαζούζ

Γαλλία · 2K
εναντίον

Λόντον

Ηνωμένο Βασίλειο · 9.0M

Γρήγορα Στοιχεία

Εντέ-Μπαζούζ vs Λόντον — Γρήγορα Στοιχεία
Δείκτης Εντέ-Μπαζούζ Λόντον
Πληθυσμός 2K9.0M
Χώρα ΓαλλίαΗνωμένο Βασίλειο
Ζώνη Ώρας Europe/ParisEurope/London
Συντεταγμένες 48.30°, -1.80°51.51°, -0.13°

Κλιματική Σύγκριση

Μήνας Εντέ-Μπαζούζ Θερμοκρασία Λόντον Θερμοκρασία Εντέ-Μπαζούζ Βροχή Λόντον Βροχή Συνθήκες
Ιαν 9°C / 3°C 4ώ ήλιος · 86% υγρασία · UV 1 7°C / 2°C 4ώ ήλιος · 88% υγρασία · UV 1 12 ημέρες 74 mm 11 ημέρες 59 mm Εντέ-Μπαζούζ: Κακό Λόντον: Κακό
Φεβ 10°C / 4°C 6ώ ήλιος · 82% υγρασία · UV 2 9°C / 3°C 5ώ ήλιος · 83% υγρασία · UV 2 11 ημέρες 52 mm 10 ημέρες 50 mm Εντέ-Μπαζούζ: Κακό Λόντον: Κακό
Μαρ 12°C / 5°C 8ώ ήλιος · 79% υγρασία · UV 4 11°C / 4°C 7ώ ήλιος · 80% υγρασία · UV 3 13 ημέρες 61 mm 12 ημέρες 55 mm Εντέ-Μπαζούζ: Μέτριο Λόντον: Κακό
Απρ 15°C / 7°C 10ώ ήλιος · 74% υγρασία · UV 5 14°C / 5°C 9ώ ήλιος · 75% υγρασία · UV 5 10 ημέρες 58 mm 9 ημέρες 41 mm Εντέ-Μπαζούζ: Μέτριο Λόντον: Μέτριο
Μαΐ 19°C / 10°C 11ώ ήλιος · 74% υγρασία · UV 6 18°C / 9°C 11ώ ήλιος · 74% υγρασία · UV 6 11 ημέρες 61 mm 10 ημέρες 53 mm Εντέ-Μπαζούζ: Καλό Λόντον: Καλό
Ιουν 22°C / 13°C 12ώ ήλιος · 74% υγρασία · UV 7 21°C / 12°C 11ώ ήλιος · 73% υγρασία · UV 6 10 ημέρες 77 mm 9 ημέρες 62 mm Εντέ-Μπαζούζ: Άριστο Λόντον: Άριστο
Ιουλ 23°C / 15°C 12ώ ήλιος · 72% υγρασία · UV 6 23°C / 14°C 11ώ ήλιος · 71% υγρασία · UV 6 8 ημέρες 51 mm 10 ημέρες 55 mm Εντέ-Μπαζούζ: Άριστο Λόντον: Άριστο
Αυγ 24°C / 15°C 11ώ ήλιος · 74% υγρασία · UV 6 22°C / 14°C 10ώ ήλιος · 74% υγρασία · UV 5 8 ημέρες 43 mm 9 ημέρες 53 mm Εντέ-Μπαζούζ: Άριστο Λόντον: Άριστο
Σεπ 21°C / 13°C 9ώ ήλιος · 77% υγρασία · UV 4 20°C / 12°C 8ώ ήλιος · 78% υγρασία · UV 4 11 ημέρες 57 mm 11 ημέρες 56 mm Εντέ-Μπαζούζ: Άριστο Λόντον: Καλό
Οκτ 17°C / 10°C 7ώ ήλιος · 82% υγρασία · UV 3 15°C / 9°C 6ώ ήλιος · 83% υγρασία · UV 2 12 ημέρες 78 mm 11 ημέρες 72 mm Εντέ-Μπαζούζ: Καλό Λόντον: Μέτριο
Νοε 12°C / 7°C 5ώ ήλιος · 85% υγρασία · UV 2 11°C / 5°C 4ώ ήλιος · 87% υγρασία · UV 1 13 ημέρες 72 mm 11 ημέρες 66 mm Εντέ-Μπαζούζ: Μέτριο Λόντον: Κακό
Δεκ 10°C / 5°C 4ώ ήλιος · 88% υγρασία · UV 1 9°C / 4°C 3ώ ήλιος · 89% υγρασία · UV 1 13 ημέρες 73 mm 11 ημέρες 65 mm Εντέ-Μπαζούζ: Κακό Λόντον: Κακό

Σύγκριση βαθμολογίας κλίματος

Εντέ-Μπαζούζ

Καλύτεροι μήνες: Ιούνιος, Ιούλιος, Αύγουστος, Σεπτέμβριος

6.1/10
εναντίον

Λόντον

Καλύτεροι μήνες: Μάιος, Ιούνιος, Ιούλιος, Αύγουστος, Σεπτέμβριος

5.3/10
  • Ιανουάριος
    2.6/10
    2.1/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Φεβρουάριος
    3.7/10
    3.1/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Μάρτιος
    4.8/10
    3.7/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Απρίλιος
    6.4/10
    5.5/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Μάιος
    7/10
    7.3/10
    Καλύτερα: Λόντον
  • Ιούνιος
    8.2/10
    8/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Ιούλιος
    8.9/10
    8.2/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Αύγουστος
    9/10
    8.2/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Σεπτέμβριος
    7.9/10
    6.8/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Οκτώβριος
    6.6/10
    5.6/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Νοέμβριος
    4.9/10
    3.4/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
  • Δεκέμβριος
    3.4/10
    2.3/10
    Καλύτερα: Εντέ-Μπαζούζ
Μήνας Εντέ-Μπαζούζ Λόντον Καλύτερα
Ιανουάριος 2.6/10 2.1/10 Εντέ-Μπαζούζ
Φεβρουάριος 3.7/10 3.1/10 Εντέ-Μπαζούζ
Μάρτιος 4.8/10 3.7/10 Εντέ-Μπαζούζ
Απρίλιος 6.4/10 5.5/10 Εντέ-Μπαζούζ
Μάιος 7/10 7.3/10 Λόντον
Ιούνιος 8.2/10 8/10 Εντέ-Μπαζούζ
Ιούλιος 8.9/10 8.2/10 Εντέ-Μπαζούζ
Αύγουστος 9/10 8.2/10 Εντέ-Μπαζούζ
Σεπτέμβριος 7.9/10 6.8/10 Εντέ-Μπαζούζ
Οκτώβριος 6.6/10 5.6/10 Εντέ-Μπαζούζ
Νοέμβριος 4.9/10 3.4/10 Εντέ-Μπαζούζ
Δεκέμβριος 3.4/10 2.3/10 Εντέ-Μπαζούζ