Saat farkı: Boolaroo - New York

Hızlı cevap

New York, Boolaroo konumundan 14 saat geridedir.

Boolaroo, AEST saat diliminde (UTC+10:00) iken New York, EDT (UTC-04:00) kullanır.

Bu iki şehir arasındaki saat farkı, aynı yaz saati programını paylaşmadıkları için yıl boyunca değişir.

Boolaroo
21:56:12
AEST UTC+10:00
-14h
New York, Boolaroo konumundan 14 saat geridedir.
Farklı yaz saati programları nedeniyle saat farkı yıl boyunca değişir.
New York
07:56:12
EDT UTC-04:00

New York, Boolaroo konumundan 14 saat geridedir.

Boolaroo, AEST saat diliminde (UTC+10:00) iken New York, EDT (UTC-04:00) kullanır.

Boolaroo ve New York aynı yaz saati programını paylaşmadığından, aralarındaki saat farkı yıl boyunca değişir.

Saat saat çeviri

Boolaroo — belirtilen saatte diğer yerlerdeki yerel saatler.

Boolaroo New York
00:00 10:00 -1
01:00 11:00 -1
02:00 12:00 -1
03:00 13:00 -1
04:00 14:00 -1
05:00 15:00 -1
06:00 16:00 -1
07:00 17:00 -1
08:00 18:00 -1
09:00 19:00 -1
10:00 20:00 -1
11:00 21:00 -1
12:00 22:00 -1
13:00 23:00 -1
14:00 00:00
15:00 01:00
16:00 02:00
17:00 03:00
18:00 04:00
19:00 05:00
20:00 06:00
21:00 07:00
22:00 08:00
23:00 09:00

Sıkça Sorulan Sorular

New York, Boolaroo konumundan 14 saat geridedir.

Boolaroo ve New York konumlarında 9:00 ile 17:00 çalışma saatleri arasında tam bir çakışma yoktur. En iyi uç saat seçeneğini bulmak için toplantı planlayıcıyı kullanın.

New York, Boolaroo şehrinden 14 saat geride.

Boolaroo ve New York aynı yaz saati (DST) uygulamasını kullanmıyor, bu nedenle aralarındaki saat farkı yılın belirli dönemlerinde bir saat değişir.

Boolaroo Australia/Sydney, New York ise America/New_York kullanır. Bunlar, işletim sistemleri ve API'ler tarafından yerel saati hesaplamak için kullanılan tanımlayıcılardır.

Boolaroo ve New York konumlarında 9:00 ile 17:00 çalışma saatleri arasında tam bir çakışma yoktur. En iyi uç saat seçeneğini bulmak için toplantı planlayıcıyı kullanın.