Şu anki saat: Constanza, Dominik Cumhuriyeti
Bu konum mevsimsel saat değişikliği olmadan yıl boyunca UTC-04:00 diliminde kalır.
Constanza, Dominik Cumhuriyeti — şu anki yerel saat 15:44 (AST), yani UTC-04:00.
Constanza — Dominik Cumhuriyeti — konum:, konumu: 18.909, -70.745.
Constanza — yıl boyunca kullanılan: AST (UTC-04:00). America/Santo_Domingo — IANA tanımlayıcısı.
Constanza — saat dilimi
Atlantik Standart Zamanı (AST)
America/Santo_Domingo Constanza — bugün gün ışığı
Tam gün doğumu ve gün batımı sayfasını görüntüleConstanza, Dominik Cumhuriyeti
- Ülke
- Dominik Cumhuriyeti
- ISO kodu
- DO
- Koordinatlar
- 18.9092° N, 70.7450° W
- IANA dilimi
- America/Santo_Domingo
- Nüfus
- 29.481
Constanza — haritada saat dilimi
Constanza, Dominik Cumhuriyeti
- Yerel saat 15:44
- UTC farkı UTC-04:00
- Saat dilimi America/Santo_Domingo
- Koordinatlar
- 18.91°, -70.74°
Dünya saati
Constanza — karşılaştırma
Constanza — yaz saati uygulaması yok
Bu konum mevsimsel saat değişikliği olmadan yıl boyunca UTC-04:00 diliminde kalır.
Saat saat çeviri
Constanza — belirtilen saatte diğer yerlerdeki yerel saatler.
| Constanza | New York | Mexico City | São Paulo | Londra | Paris | Berlin | Dubai | Mumbai |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | 00:00 | 22:00 -1 | 01:00 | 05:00 | 06:00 | 06:00 | 08:00 | 09:30 |
| 01:00 | 01:00 | 23:00 -1 | 02:00 | 06:00 | 07:00 | 07:00 | 09:00 | 10:30 |
| 02:00 | 02:00 | 00:00 | 03:00 | 07:00 | 08:00 | 08:00 | 10:00 | 11:30 |
| 03:00 | 03:00 | 01:00 | 04:00 | 08:00 | 09:00 | 09:00 | 11:00 | 12:30 |
| 04:00 | 04:00 | 02:00 | 05:00 | 09:00 | 10:00 | 10:00 | 12:00 | 13:30 |
| 05:00 | 05:00 | 03:00 | 06:00 | 10:00 | 11:00 | 11:00 | 13:00 | 14:30 |
| 06:00 | 06:00 | 04:00 | 07:00 | 11:00 | 12:00 | 12:00 | 14:00 | 15:30 |
| 07:00 | 07:00 | 05:00 | 08:00 | 12:00 | 13:00 | 13:00 | 15:00 | 16:30 |
| 08:00 | 08:00 | 06:00 | 09:00 | 13:00 | 14:00 | 14:00 | 16:00 | 17:30 |
| 09:00 | 09:00 | 07:00 | 10:00 | 14:00 | 15:00 | 15:00 | 17:00 | 18:30 |
| 10:00 | 10:00 | 08:00 | 11:00 | 15:00 | 16:00 | 16:00 | 18:00 | 19:30 |
| 11:00 | 11:00 | 09:00 | 12:00 | 16:00 | 17:00 | 17:00 | 19:00 | 20:30 |
| 12:00 | 12:00 | 10:00 | 13:00 | 17:00 | 18:00 | 18:00 | 20:00 | 21:30 |
| 13:00 | 13:00 | 11:00 | 14:00 | 18:00 | 19:00 | 19:00 | 21:00 | 22:30 |
| 14:00 | 14:00 | 12:00 | 15:00 | 19:00 | 20:00 | 20:00 | 22:00 | 23:30 |
| 15:00 | 15:00 | 13:00 | 16:00 | 20:00 | 21:00 | 21:00 | 23:00 | 00:30 +1 |
| 16:00 | 16:00 | 14:00 | 17:00 | 21:00 | 22:00 | 22:00 | 00:00 +1 | 01:30 +1 |
| 17:00 | 17:00 | 15:00 | 18:00 | 22:00 | 23:00 | 23:00 | 01:00 +1 | 02:30 +1 |
| 18:00 | 18:00 | 16:00 | 19:00 | 23:00 | 00:00 +1 | 00:00 +1 | 02:00 +1 | 03:30 +1 |
| 19:00 | 19:00 | 17:00 | 20:00 | 00:00 +1 | 01:00 +1 | 01:00 +1 | 03:00 +1 | 04:30 +1 |
| 20:00 | 20:00 | 18:00 | 21:00 | 01:00 +1 | 02:00 +1 | 02:00 +1 | 04:00 +1 | 05:30 +1 |
| 21:00 | 21:00 | 19:00 | 22:00 | 02:00 +1 | 03:00 +1 | 03:00 +1 | 05:00 +1 | 06:30 +1 |
| 22:00 | 22:00 | 20:00 | 23:00 | 03:00 +1 | 04:00 +1 | 04:00 +1 | 06:00 +1 | 07:30 +1 |
| 23:00 | 23:00 | 21:00 | 00:00 +1 | 04:00 +1 | 05:00 +1 | 05:00 +1 | 07:00 +1 | 08:30 +1 |
Sıkça Sorulan Sorular
Constanza, Dominik Cumhuriyeti — mevcut yerel saat: 15:44 (AST). Constanza — kullanılan saat dilimi: America/Santo_Domingo, fark: UTC-04:00.
Constanza — yıl boyunca kullanılan: AST (UTC-04:00), yaz saati uygulaması yapılmaz. America/Santo_Domingo — IANA tanımlayıcısı.
Constanza — hayır. Yıl boyunca yaz saati ayarlaması olmadan kalınan dilim: AST (UTC-04:00).
Constanza — IANA / Olson saat dilimi veritabanı tanımlayıcısı: America/Santo_Domingo. Bu, işletim sistemleri, programlama dilleri ve API'ler tarafından doğru yerel saati bulmak için kullanılan tanımlayıcıdır.
Constanza — şu anda saat ÖS. Yerel saat: 15:44 (AST).
Constanza — yıl boyunca UTC'den UTC-04:00 farklıdır.
Constanza — şu anda New York ile aynı saatte.